درباره ی ما

سایت یدکی مارکت با بیش از 8 سال سابقه در زمینه فروش قطعات خودروی اتومبیل های ایرانی و خارجی ، در راستای افزایش ضریب نفوذ اینترنت و اقبال مشتریان به خرید آنلاین اقدام به گسترش فعالیت های خود نموده و نخستین بازار اینترنتی تخصصی در زمینه فروش لوازم یدکی را راه اندازی نموده است.

در بازار اینترنتی یدکی مارکت، تامین کنندگان محترم لوازم یدکی مطرح بازار در زمینه خودروهای ایرانی و خارجی اقدام به ارائه محصولات خود در سایت یدکی مارکت نموده و با ایجاد یک فضای رقابتی، محصولات لوازم یدکی با مناسب ترین قیمت و کیفیت در اسرع وقت در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار میگیرد.

سایت یدکی مارکت با انجام تحقیقات خود تامین کنندگان معتبر و خوشنام را گردهم آورده و به منظور تکریم حق مشتریان عزیز، کیفیت لوازم یدکی ارائه شده به کاربران را تضمین و گارانتی نموده و به سرعت به انتقادات و شکایات مشتریان رسیدگی خواهد نمود تا مشتریان با خیال آسوده در این بازار اینترنتی خرید نمایند.

شبکه گسترده توزیع لوازم یدکی در بازار یدکی مارکت کل کشور را تحت پوشش خود داشته و از این حیث دغدغه مشتریان عزیز شهرستانی نیز برآورده خواهد شد.

مجله خبری یدکی مارکت جدیدترین اخبار روز خودرو را به کاربران ارائه داده و همچنین دانستنیهای بسیار جذابی را در مورد عیب یابی خودرو و مقایسه فنی خودروهای روز کشور را در اختیار مخاطبین عزیز قرار می دهد.

در یدکی مارکت لوازم یدکی را با آسودگی تحویل گرفته و لذت خرید را در این بازار برای خود به ارمغان آورید.

منتظر دیدار شما عزیزان هستیم 

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سایت یدکی مارکت می باشد