شیوه های پرداخت

شیوه پرداخت وجه کالای خریداری شده از سایت یدکی مارکت بستگی به نوع تعریف محصول مورد نظر و همچنین فروشگاهی که کالا از آن خریداری می شود خواهد داشت.

پرداخت وجه کالا در سایت یدکی مارکت به سه طریق انجام می گیرد:

روش اول: پرداخت آنلاین وجه کالا با اتصال مستقیم مشتری به درگاه آنلاین بانک، که این نوع پرداخت مربوط به کالاهایی است که هم از حیث ثبات قیمتی و هم از حیث موجودی در وضعیت بسیار مناسبی قرار داشته و به همین دلیل فروشنده آنها را به صورت آنلاین تعریف می کند.

روش دوم: ثبت سفارش قطعی محصول در سبد خرید انجام می گیرد، اما مشتری مستقیم به درگاه بانکی متصل نگردیده و منتظر تماس مدیر فروشگاه مورد نظر باقی می ماند. این روش مربوط به کالاهایی است که از نظر قیمتی دارای ثبات بوده اما از نظر موجودی در وضعیت زرد قرار داشته و ممکن است حالتی پیش بیاید که در هنگام ثبت سفارش موجود نباشند. مدیریت سایت یدکی مارکت به منظور حمایت از حق مشتریان عزیز و برای جلوگیری از واریز مبلغ با وجود عدم قطعیت موجود بودن محصول، این امکان را فراهم کرده است.

روش سوم: ثبت سفارشی انجام نمیگیرد و به مشتری پیشنهاد می گردد که برای استعلام قیمت و موجودی با فروشنده تماس بگیرد. این روش برای محصولاتی است که هم از نظر قیمت و هم از نظر موجودی در حالت عدم قطعیت می باشند. به همین دلیل مدیریت سایت ترجیح می دهد که مشتری به هیچ عنوان متضرر نشده و قبل از هر واریزی استعلامات لازم را بگیرد.

 

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سایت یدکی مارکت می باشد