رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش در سایت یدکی مارکت بستگی به فروشگاهی دارد که محصول از وی خریداری می شود. بدین صورت که مدیر فروشگاه هنگام تعریف محصول در فروشگاه خود زمانی را برای تحویل آن به مشتریان تعیین می کند , طبق آن زمان موظف به تحویل محصول به مشتری می باشد.

محصولاتی که قرار است در استان های تهران و البرز تحویل شوند، توسط پیک با احتساب هزینه پیک تحویل مشتری می گردند. اما محصولات شهرستان توسط فروشنده تحویل اداره پست شده و هزینه استاندارد پستی به قیمت محصول اضافه شده و از مشتری دریافت خواهد شد.

نکته خیلی مهم در زمینه ارسال کالا به مشتریان این است که با توجه به ویژگی لوازم یدکی خودرو که بحث محدودیت موجودی و نوسانات قیمت وجود دارد، باید تعاملی دو طرفه بین مشتری و تامین کننده وجود داشته باشد و حتما تماس تلفنی بعد از ثبت سفارش و قبل از ارسال کالا صورت پذیرد. بدین ترتیب تامین کننده می تواند در صورت موجود نبودن یک محصول به خصوص مشاوره های لازم را در خصوص جایگزینی محصول جدید به مشتریان عزیز ارائه نماید.

در پایان این نکته را یادآور می شویم که بازار آنلاین لوازم یدکی خودرو "یدکی مارکت" مشتریان را بزرگترین سرمایه خود دانسته و تمام سعی خود را در جهت حفظ حقوق مشتریان به کار خواهد بست.

 

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سایت یدکی مارکت می باشد