فروش انواع قطعات و لوازم یدکی آماتا صمد

یکی از مشکلات و درواقع نقصان های صنعت خودرو سازی کشور ما در این است که تنها یک یا نهایتا دو سال بعد از تحویل خودرو به ارائه گارانتی به دارندگان خودرو می پردازند و مالکین خودرو بعد از اتمام خودرو باید دغدغه تهیه قطعات یدکی خودروی خود را داشته باشند. بدیهی است که تامین نیاز قطعات یدکی برای این حجم از خودرو در کشور، نیازمند به شبکه توزیع قوی قطعات یدکی می باشد. یکی از تامین کنندگان قوی و خوشنام در این بازار آقای صمد قصاب می باشد.
همگی صمد قصاب را با برند قدرتمند دیناپارت به یاد می آورند، برندی که سالها پیش توسط ایشان به بازار قطعات یدکی خودرو پا نهاد و خیلی زود جایی برای خودش در این بازار دست و پا کرد. حال آقای قصاب با کوله باری از تجربه و با برنامه ها و اهداف جدید بار دیگر قدم در این راه نهاده و این بار برند جدیدی را به نام آماتا صمد را پایه گذاری کرده است.
آقای صمد قصاب هدف اصلی خود را تامین قطعات با قیمت و کیفیت مناسب برای قشر مصرف کننده علی رغم تمامی مشکلات ارزی و تامین کالا عنوان کرده و برای رسیدن به این مهم به بهره گیری از یک شبکه فروش منظم و منسجم تامین قطعات را بدون واسطه به مشتریان ارائه می نماید.
آماتا صمد فیلد کاری خود را در دو بخش توزیع و بسته بندی قطعات در وهله اول و مشارکت در تولید قطعات با کارخانجات مطرح کشور و گرفتن نمایندگی برندهای خارجی برنامه ریزی کرده است. در همین راستا با مشارکت در تولید شرکت های یوفو الکترونیک که کار تولید انواع رله های الکترونیکی خودرو را انجام می دهند و همچنین پایا موتور که شرکتی قدرتمند در زمینه تولید انواع وایر می باشد، بخشی از نیاز بازار را تحت پوشش خود قرار داده است.
همچنین آماتا صمد با اخذ نمایندگی شرکت GSP کشور چین ، در تلاش است تا قطعاتی که در ایران تولید و یا یافت نمی شوند را از طریق این شرکت تامین نماید.
شرکت آماتا صمد در ابتدای راه با ایجاد شبکه مویرگی در استان های البرز و تهران فعالیت کرده و در ادامه راه قصد دارد کل کشور را تحت پوشش شبکه توزیع خود قرار دهد.

در ادامه محصولات ارائه شده توسط این تولید کننده در سایت یدکی مارکت تنها بازار اینترنتی تخصصی لوازم یدکی در کشور آمده است.

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سایت یدکی مارکت می باشد